Boxerská paráda ve Varech

11. června 2018 v 22:11 | Jiří Průša
Dostaneme vás do varu, slibuje hlavní heslo velkolepého galavečera v Karlovarském Grandhotelu Pupp. Jako první ale dostala do varu fanoušky nejspíš cena za lístky, která byla nasazena na úroveň za kterou se dostanete i na největší gala ve světě!
Naštěstí si to i pořadatelé uvědomili a ceny stáhli a shlédnout tuzemskou špičku můžete už od 400 kc!

Robert Racz 19-0 vs. Marek Procházka 8-1-1
Slovenská jednička polotěžké váhy proti české dvojce váhy superstřední si to právě v téhle kategorii rozdají o volný český titul!

Tomáš Adámek 26-16-2 vs. Ondřej Budera 6-6-1
Česká dvojka proti trojce v polotěžké vaze. Ondřej Budera už o tento titul jednou boxoval a to s naší stále aktivní legendou Karlem Hořejškem, tehdy prohrál, teď má druhou šanci, ale soupeře neméně kvalitního!

Annatoli Hunnanyan 7-3-1 vs. Tomáš Bezvoda 6-1
Souboj o titul ve střední váze který držel třeba Lukáš Konečný, nebo Vilda Jakš, jehož příběh byl zfilmovaný pod názvem Pěsti ve tmě. Hunnanyan porazil i českou jedničku napříč vahami Štěpána Horvátha, teď dostává možnost na odvetu s Bezvodou když první zápas ovládl druhý jmenovaný. Bezvoda byl na poslední zápas pozván do Norimberku, na zápas s jejich neporaženým borcem Martenem Arsumanjanem. Němci nejspíš počítali s výhrou jejich bojovnika, Tomáš jim ovšem vysvětlil že takhle asi ne a soupeře zpráskal hned v prvním kole!

Miroslav Šerban 10-1 vs. Josef Zahradník 10-1
Josef Zahradník už titul v superlehké váze měl v držení. Rozhodl se ale jít o stupeň výš a utkal se o Interkontinentální titul IBO v Edinburghu s Jasonem Eastonem, kde na body prohrál, byla to první porážka v kariéře ale rozhodně si ostudu neudělal. Eastona potrápil a otevřel mu osklivě obočí.
Šerban volný titul vyhrál na tradičním gala v Lucerně nad Janem Holcem. Nyní musí obhájit proti bývalému držiteli.

Vladimír Řezníček 8-2-1 vs. Vasil Ducár 6-0
Titul který měl v držení např. otec legendárního Lukáše Konečného, Milan a naposled Luboš Šuda který ho vyhrál právě ve Varech nad Danielem Venclem. Tento duel se měl uskutečnit už vloni v prosinci na Dni Rváčů, ale kvůli zranění Ducára se musel odložit!

Pavel Šour 8-1 vs. Václav Pejsar 12-6
Je třeba představovat tyhle dva? Ale tak dobře, třeba teď čte někdo kdo je fakt nezná.
Vloni v prosinci v Plzni rozjeli parádní podívanou kterou ovládl profesorským způsobem Šour. Pejsar však získal sympatie, pro mne doslova heroickým výkonem - více zde http://admin.blog.cz/clanky/clanek
Šour uzmul titul který do té doby držel právě Pejsar, teď si to naplno rozdají znovu v odvetě.
Pavel je na domácí půdě neporazitelný, Pejsar právě kromě Šoura také! Hlavní tahák!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama