Červen 2018

Boxerská paráda ve Varech

11. června 2018 v 22:11 | Jiří Průša
Dostaneme vás do varu, slibuje hlavní heslo velkolepého galavečera v Karlovarském Grandhotelu Pupp. Jako první ale dostala do varu fanoušky nejspíš cena za lístky, která byla nasazena na úroveň za kterou se dostanete i na největší gala ve světě!
Naštěstí si to i pořadatelé uvědomili a ceny stáhli a shlédnout tuzemskou špičku můžete už od 400 kc!

Robert Racz 19-0 vs. Marek Procházka 8-1-1
Slovenská jednička polotěžké váhy proti české dvojce váhy superstřední si to právě v téhle kategorii rozdají o volný český titul!

Tomáš Adámek 26-16-2 vs. Ondřej Budera 6-6-1
Česká dvojka proti trojce v polotěžké vaze. Ondřej Budera už o tento titul jednou boxoval a to s naší stále aktivní legendou Karlem Hořejškem, tehdy prohrál, teď má druhou šanci, ale soupeře neméně kvalitního!

Annatoli Hunnanyan 7-3-1 vs. Tomáš Bezvoda 6-1
Souboj o titul ve střední váze který držel třeba Lukáš Konečný, nebo Vilda Jakš, jehož příběh byl zfilmovaný pod názvem Pěsti ve tmě. Hunnanyan porazil i českou jedničku napříč vahami Štěpána Horvátha, teď dostává možnost na odvetu s Bezvodou když první zápas ovládl druhý jmenovaný. Bezvoda byl na poslední zápas pozván do Norimberku, na zápas s jejich neporaženým borcem Martenem Arsumanjanem. Němci nejspíš počítali s výhrou jejich bojovnika, Tomáš jim ovšem vysvětlil že takhle asi ne a soupeře zpráskal hned v prvním kole!

Miroslav Šerban 10-1 vs. Josef Zahradník 10-1
Josef Zahradník už titul v superlehké váze měl v držení. Rozhodl se ale jít o stupeň výš a utkal se o Interkontinentální titul IBO v Edinburghu s Jasonem Eastonem, kde na body prohrál, byla to první porážka v kariéře ale rozhodně si ostudu neudělal. Eastona potrápil a otevřel mu osklivě obočí.
Šerban volný titul vyhrál na tradičním gala v Lucerně nad Janem Holcem. Nyní musí obhájit proti bývalému držiteli.

Vladimír Řezníček 8-2-1 vs. Vasil Ducár 6-0
Titul který měl v držení např. otec legendárního Lukáše Konečného, Milan a naposled Luboš Šuda který ho vyhrál právě ve Varech nad Danielem Venclem. Tento duel se měl uskutečnit už vloni v prosinci na Dni Rváčů, ale kvůli zranění Ducára se musel odložit!

Pavel Šour 8-1 vs. Václav Pejsar 12-6
Je třeba představovat tyhle dva? Ale tak dobře, třeba teď čte někdo kdo je fakt nezná.
Vloni v prosinci v Plzni rozjeli parádní podívanou kterou ovládl profesorským způsobem Šour. Pejsar však získal sympatie, pro mne doslova heroickým výkonem - více zde http://admin.blog.cz/clanky/clanek
Šour uzmul titul který do té doby držel právě Pejsar, teď si to naplno rozdají znovu v odvetě.
Pavel je na domácí půdě neporazitelný, Pejsar právě kromě Šoura také! Hlavní tahák!!