David Price : jsem v pořádku

3. dubna 2018 v 22:44 | Jiří Průša
Britský, 205 cm vysoký obr, David Price ( 22-5-0 18 K.O. ) vzkázal skrze svůj Twitter že je po děsivém sobotním knockoutu od ruského cara Alexandra Povětkina ( 34-1-0 24 K.O. ) naprosto v pořádku.
Price v úvodu pátého kola schytal pravý hák po kterém mu klesly ruce a zůstal stát naprosto nechráněný, toho využil Povětkin a levým hákem srazil Liverpoolskou věž do rohu ringu.
Price se zmohl jen na pokus zvednout hlavu ale jen s ní zakýval s nepřítomným výrazem, nadšení vystřídalo ticho a i Povětkin nakukoval doktorům přes ramena zda je jeho soupeř v pořádku. Na sociálních sítích se hned mezi fanoušky začalo řešit že rozhodčí zaspal, že měl zasáhnout mnohem dřív a zabránit Rusovi ve finálním ataku. Jenže i ze zpomaleného záběru je vidět že šlo o zlomek vteřiny a po bitvě je každý generál. Price zůstal stát, na první pohled, až na odkrytí nebylo vidět výrazné otřesení.
Po zapase vzkázal - "Ahoj všichni, jen vám chci dát vědět, že všechno je v pořádku. Vzal jsem tento boj a chápal související rizika! Jsem hrdý že jsem do toho dal všechno!" Uveřejnil Price na svém profilu, nutno podotknout že po vlastnim knockdownu trefil ve třetím kole Povětkina sám a ten odtančil přes celý ring až do rohu, kde celkem necitlivě zasáhl ringový sudí a začal "Sašu" počítat, i když se nedotkl podlahy, na druhou stranu, mohlo to skončit opačně a řešilo by se že nezasáhl včas, protože Povětkin byl viditelně mimo.
Povětkin, který dosud našel premožitele pouze v legendárním Wladimiru Klitschkovi, je teď povinným vyzyvatelem WBA i WBO které oba vlastní jiný Brit, jistý Anthony Joshua. Takže možná ještě před Wilderem se bude Joshua muset postavit právě Povětkinovi!
Těžká váha se po sobotě rozhýbala ještě víc!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama