Václav Pejsar- Pavel mě překvapil kondicí - Pozápasový minirozhovor

20. prosince 2017 v 12:16 | Jiří Průša
Mám tu pro vás minirozhovor tentokrát s druhým z hrdinů ze sobotního Dne Rváčů Václavem Pejsarem. Vašek podal, jistě ne jen pro mě, fantastický výkon. S Pavlem, který boxoval doslova chirurgicky , držel krok, po Pavlových kombinacích kdy už nejeden borec padl, Venca vyrážel k překvapivým kontrům i přes škaredé zranění v obličeji. To udržovalo nejen napětí v hale co by kdyby, ale i Pavla Šoura v neustálém soustředění. Vítězství Pavla, by nebylo tak velkolepé bez skály která stála proti němu. Český "Rocky" VÁCLAV PEJSAR

Sice jsi prohrál, ale v parádním zápase a heroickým výkonem. Jak se teď cítíš?

Cítím se fyzicky dobře a psychicky jak po prohraném zápase ;-) Šrámy a otoky nic neznamenají, ty budou za chvíli pryč.

Máš přesto pocit že jsi měl udělat něco jinak? Nebo kde v zápase jsi cítil největší šanci že by jsi to mohl otočit a posadit Pavla na zadek?

Samozřejmě že jsem měl udělat spoustu věcí jinak. Trénovali jsme na Pavla taktiku kterou jsem v zápase neudělal tak jak jsem měl. Šanci posadit ho na zadek bych měl, kdybch dělal to co jsem měl a nenechával Pavla dělat to co potřeboval on.
Co plánuješ teď? Chceš ihned odvetu nebo jeden dva lehčí zápasy na rozehřátí než se dohodnete?

Je ještě brzo říkat plány na příští rok. Všechno si řekneme s trenéry a manažery po krátkém odpočinku který mě teď čeká. Rozhodně by měl do odvety být alespoň jeden zápas s jiným soupeřem.

Překvapil tě Pavel něčím? Nebo ho znáš natolik že jsi věděl přesně jak bude boxovat?

Ano věděl jsem jakým stylem Pavel boxuje a přesto jsem nedodržel předem danou taktitku, takže mě až tak moc ničím nepřekvapil. Snad jen celkem dobrou kondicí.

Přítelkyně to s tebou hodně prožívala, od stolku se přesunula povzbuzovat pod ring. Prožívá to tak vždy? A jaký měla na zápas názor, co ti řekla?

Přítelkyně Nikola to prožívá vždy, ale tentokrát to prožívala opravdu silně i proto, že ten zápas byl už předem hodně vyhecovaný, prochází celou tou přípravou se mnou a navíc když viděla jak tvrdý zápas se odehrává v ringu tak ji to pochopitelně nemohlo nechat chladnou. Zápas pro ni byl strhující jako pro každého kdo ho viděl z blízka. Do budoucna samozřejmě stojí při mě v dalších mých krocích a rozhodování, i v případě odvety

Propadl jsi se ve světovém žebříčku na pozici 300. Co je pro tebe teď větší prioritou? Získat zpět titul, nebo jít v žebříčku výš?

Asi obojí, titul chci zpět a samozřejmě chci jít ve světovém žebříčku vysoko, abych se mohl dostávat do lepších mezinárodních zápasů. Rozhodně máme v plánu jít výš než jsem kdy byl.

Máš vysněného soupeře ve světě se kterým by jsi se chtěl utkat? Třeba reparát s Kuzminem který tě nečistě poslal na podlahu, máš pocit že by jsi udělal lepší zápas?

S Kuzminem bych určitě rád udělal lepší zápas, ale jinak určitého boxera se kterým bych se chtěl utkat nemám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama