GGG vs. Canelo - odveta!

9. listopadu 2017 v 13:15 | Jiří Průša
Odveta světové dvojky střední váhy, neporažené mašiny z Kazachstánu Gennady Golovkina 37-0-1 a světové jedničky mexičana Saula "Canela" Alvareze 49-1-2, kterého porazil pouze legendární Floyd Mayweather ještě v super welterové váze, by se mohla uskutečnit 5. května. To by měl mít další zápas Alvarez, ale netvrdí že to bude proti Golovkinovi.
Oba se střetli 16. září letošního roku v Las Vegas o tituly WBA, WBC, IBF a IBO ve střední váze, které drží Golovkin.
V jednom z nejsledovanějších zápasů roku se oba borci rozloučili remízou když rozhodčí bodovali následovně.
Don Trella 114-144 , Dave Moretti 115-113 pro Golovkina a Adalaide Byrd 118-110 pro Canela.
Zejména rozhodnutí poslední jmenované vyvolalo negativní ohlasy.
Golovkinův promotér Tom Loeffler k tomu uvedl "byla to opravdu mezinárodní sportovní událost. Gennady je stále mistrem světa, stále drží své pásy. Uděláme co bude v našich silách aby se zápas uskutečnil."
Eric Gomez, muž zastupující Alvareze mluvil v podobném tónu " Je to zápas který oba borci chtějí, média ho chtějí, fanoušci ho chtěj"
Podle Golovkina by Canelo neměl lhát fanouškům boxu po celém světě a říkat že vyhrál " Všichni to viděli sami, nechci se vůbec bavit o skóre 118-110 protože to je k smíchu. Během našeho zápasu měl dobré momenty, i já si toho všiml. Ale ze záznamu jsem ten zápas nesledoval. Všichni máme špatné a dobré dny a tohle byl špatný den v mé kariéře. Nemá cenu něco analyzovat. Samozřejmě že chci odvetu!" dodává GGG.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama