Eddie Hearn v New Yorku promluvil i o možnosti souboje Joshua vs. Wilder

7. listopadu 2017 v 18:09 | Jiří Průša
Edie Hearn, šéf stáje Matchroom boxing pod kterou rozdává rány i Anthony Joshua je v současné době ve Spojených státech, kde promluvil i o tom v jaké fázi se nachází jednání s týmem "Bronozvého Bombarďáka" Deontaye Wildera který v sobotu zničil Bermana Stiverna K.O. v prvním kole.
Podle Hearna tam žádný oficiální kontakt ještě neproběhl. Nemají problém se s Wilderem utkat v roce 2018 ale je potřeba si stanovit priority a jako vždy jde v poslední řadě hlavně o peníze.
"Jeden prodává 5000 lístků v Brooklynu, druhý 70 000 lístků v Británii. Musí zvítězit zdravý rozum" Je si Hearn dobře vědom kolik se na zápase dvou gigantů dá vydělat.
Došlo i na téma kde by se sjednocující zápas Joshua (WBA,IBF) vs. Wilder (WBC) případně uskutečnil. I když by Wembley po zápase s Klitschkem vypadalo jako logická volba, podle Hearna by bylo hrozně těžké ho na rok 2018 zamluvit. Jako alternativu navrhuje národní stadion rugby Twickenham v jihozápadním Londýně s kapacitou 82 000 diváků. Po Wembley druhý největší stadion ve Velké Británii.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama